Zdjęcie w tle

Silent disco jako sposób na integrację lokalnej społeczności

Co zrobić, żeby zaangażować lokalną społeczność do wspólnej zabawy i zintegrować wszystkie pokolenia? Zorganizować silent disco! ️:) 

Na taki pomysł wpadli uczniowie włocławskiego liceum, którzy w ramach szkolnego projektu poszukiwali sposobu na to, by zorganizować świetną zabawę nie tylko dla młodzieży.

Jak sami twierdzą: „W naszym mieście – Włocławku, wciąż trudno znaleźć wydarzenie integrujące wszystkie pokolenia tutaj mieszkające. Miasto uchodzi za szare i przygnębiające, a społeczność lokalna wciąż odczuwa brak okazji do wspólnego spędzania wolnego czasu. Chcemy pokazać, że nie tylko włocławska młodzież potrafi się świetnie bawić – Chcemy stworzyć wydarzenie, które zadowoliłoby szeroką grupę odbiorców i umożliwiłoby pojednanie pokoleń. Format cichej imprezy jest szczególnym rodzajem zabawy, który sprosta zróżnicowanym, muzycznym oczekiwaniom oraz zainteresuje, gdyż czegoś takiego jeszcze na Kujawach dawno nie było.”

I to nam się podoba! Młodzi, ambitni, z pomysłem – dlatego zdecydowaliśmy się zapewnić uczniom niezbędny do projektu sprzęt! 🙂

Uwierzyliśmy w ten projekt i mieliśmy rację – frekwencja dopisała i jak widać na zdjęciach, wszyscy świetnie się bawili!

Gorąco zachęcamy do takich inicjatyw! Jedyne, czego potrzebujecie, to pomysł – a my pomożemy z realizacją. 😉

SILENT DISCO JAKO SPOSÓB NA INTEGRACJĘ LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

Nasi partnerzy

Odezwij się do nas

Zaprojektuj swój idealny dzień/wydarzenie
Skontaktuj się z nami