SPRZĘT SYMULTANICZNY

SPRZĘT I SŁUCHAWKI DO TŁUMACZEŃ SYMULTANICZNYCH — WARSZAWA

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Sekretem sprawnego działania naszej firmy jest sprzęt do tłumaczeń symultanicznych. Czym on właściwie jest? To systemy, które wykorzystuje się do tłumaczeń np. na konferencjach biznesowych, politycznych, międzynarodowych. Tłumacz zasiada wówczas w kabinie, w której słyszy wypowiedzi konkretnych osób i jednocześnie, nie przeszkadzając mówcy, może na bieżąco przekładać daną wypowiedź. Ciche imprezy działają w dokładnie ten sam sposób. Dj lub zespół pozostaje w specjalnej kabinie, zaś uczestnicy zabawy, dyskoteki czy koncertu otrzymują słuchawki, dzięki którym wszystko idealnie słyszą. Co ważne, taka impreza nie zakłóca ciszy nocnej i nie przeszkadza nikomu dookoła.

Jak działają słuchawki do tłumaczeń symultanicznych?

Słuchawki do tłumaczeń symultanicznych odbierają sygnał poprzez fale radiowe, z przydziałem dla danego języka. Dzięki temu nasz sprzęt umożliwia dokładnie takie brzmienie dźwięku, jakie byłoby na żywo. Jest to technologia mniej skomplikowana niż ta zastosowana w urządzeniach na podczerwień, dzięki czemu korzystanie z niej jest tańsze. Nie wpływa to jednak na jakość odbioru dźwięku.

silent conference

Dodatkowe funkcje słuchawek

Wybór sprzętu, szczególnie na imprezę muzyczną, jest bardzo istotny. Jakość dźwięku musi być bardzo wysoka, bo właśnie takich efektów oczekują uczestnicy. W związku z tym kluczowy jest dobry dobór słuchawek. Dodatkowo powinny być one wyposażone w osobny system umożliwiający regulację głośności, co wydatnie poprawia komfort ich użytkowania. Można więc śmiało stwierdzić, że słuchawki do tłumaczeń symultanicznych znalazły nowe, ciekawe i bardzo nowoczesne zastosowanie, które pozwala na beztroską zabawę przy jednoczesnym braku ingerencji w przestrzeń innych osób.

silent conference

Nasi partnerzy

Odezwij się do nas

Zaprojektuj swój idealny dzień/wydarzenie
Skontaktuj się z nami