Zdjęcie w tle

Nietypowe zastosowanie słuchawek i promocja lokalnego rynku

Wykorzystanie słuchawek na eventach i konferencjach staje się coraz bardziej popularne. W połączeniu z innowacyjnym pomysłem i oryginalną realizacją składa się na rozwiązanie, które naprawdę warto stosować przy różnego rodzaju wydarzeniach.

Parę dni temu w Warszawie odbył się event organizowany dla jednej z największych na świecie firm konsultingowych. Jej przedstawiciele z całej centralnej Europy spotkali się w hotelu InterContinental Warsaw, gdzie w oryginalnej formie mieli możliwość zapoznania się z dorobkiem i największymi osiągnięciami Polaków na przestrzeni dziejów i dziś.

Nasze słuchawki wykorzystane zostały przy prezentacji animacji reklamowej. Podczas jej emisji uczestnicy wydarzenia mieli do dyspozycji kolorowe karteczki, na których zapisywali towarzyszące oglądaniu doznania. Zarówno obraz jak i dźwięk silnie oddziaływały na emocje, a całość stwarzała pole do fajnej, kreatywnej aktywacji na początek spotkania. ????

Cieszymy się, że kolejny raz mieliśmy możliwość być częścią ciekawego, innowacyjnego projektu. Takie inicjatywy pokazują, jak szerokie zastosowanie ma nasz sprzęt i jak wiele ciekawych przedsięwzięć można z jego pomocą przeprowadzić. ????

Niecierpliwie czekamy na kolejne projekty!

Nietypowe zastosowanie słuchawek i promocja lokalnego rynku

Nasi partnerzy

Odezwij się do nas

Zaprojektuj swój idealny dzień/wydarzenie
Skontaktuj się z nami