fb
sie 29, 2014

Impreza w Insomni już za nami!


W piątek, 29 sierpnia 2014 roku odbyła się długo wyczekiwana impreza w Piotrkowie Trybunalskim. Silent Sound razem z klubem Insomnia miały przyjemność zorganizowania pierwszego eventu Silent Disco w historii tego miasta.


Impreza w Insomni już za nami!


Mimo reklamy w lokalnej gazecie oraz radiowej w piotrkowsiej Strefie.fm nie można było być pewnym frekwencji, gdyż tego typu event jak już ustalilismy odbywał się w tym mieście dopiero pierwszy raz.

Jednak odzew, z którym spotkaliśmy się w klubie przeszedł najśmielsze oczekiwania. Ludzie przychodzili zaintrygowani, co może ich spotkać w klubie oraz kierowani ciekawością jak wyglądają imprezy Silent Disco. Klub wypełnił się w krótkim czasie, a potem już wszyscy bawili się do ulubionych hitów. W piątek w słuchawkach można było usłyszeć:
- kanał nr 1, R'n'B, rap
- kanał nr 2, retro, lata 80-te, lata 90-te, polskie hity
- kanał nr 3, hity lata, muzyka klubowa

Jak można było się spodziewać największym powodzeniem cieszył się kanał nr 2, gdzie dało się usłyszeć takie klasyki jak: "Jolka, Jolka" czy "Agnieszka już tutaj nie mieszka".

Jednak jak każda świetna impreza również nasze Silent Disco w klubie Insomnia musiało się kiedyś skończyć. A jakie były reakcje gości? Najczęściej pojawiającym się pytaniem było: "Kiedy powtórka?" . Gościom najbardziej przypadło do gustu to, że w dowolnym momencie mogą spokojnie porozmawiać ze znajomym nie musząc przekrzykiwać dudnienia klubowej muzyki, bo w lokalu była zupełna cisza. Również możliwość zabawy do ulubionej muzyki była czynnikiem, który zaważył na sukcesie Silent Disco w Insomni.

Dziękujemy jeszcze raz i zapowiadamy powrót do piotrkowa w niedalekiej przyszłości.
Zdjęcia z imprezy możliwe do obejrzenia w galerii.


Pozdrawiamy
Ekipa Silent Sound

POLECANE WIDEO

POLECANE WIDEO

11.05 Juwenalia Silent Disco, Warszawa

Brak planów na sobotę?! Niesamowite wydarzenie w Warszawie,Juwenalia Uniwersytetu Muzycznego i najcichsza impreza w stolicy, Silent Disco. Śledź uważnie! TUTAJ