fb

Silent Party — Warszawa | innowacyjne wydarzenie Silent Disco Party

silence party

Co to jest Silent Party?

Silent Party (lub też Silent Disco) to wydarzenia, które są organizowane zarówno na świeżym powietrzu jak i w pomieszczeniach. W trakcie silent party uczestnicy bawią się przy zastosowaniu bezprzewodowych słuchawek na uszach, słuchając muzyki puszczanej przez DJ'a lub granej przez zespół. W przypadku dyskotek uczestnicy często mogą zmienić ścieżkę dźwiękową za pomocą przełącznika na swoim zestawie słuchawkowym oraz regulować głośność.

Silence Party to interesujące doświadczenie gwarantujące nowe, ciekawe doznania i dużo rozrywki, głównie z powodu nowatorstwa i unikalności tego nietypowego typu imprezy. 
System Silent Disco w elegancki sposób omija przepis o ciszy nocnej!!! Takie silence party to idealna odpowiedź na problem z poziomem hałasu podczas wydarzeń muzycznych, wystąpień, koncertów itd.

Silent Party Warszawa

Bardzo popularny typ imprez na zachodzie spotykający się z pozytywnymi komentarzami ze strony uczestników Silent Party z powodu niesamowitości wrażeń jakich się doświadcza.
Wydarzenie dla wszystkich, niezależnie od wieku.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

11.05 Juwenalia Silent Disco, Warszawa

Brak planów na sobotę?! Niesamowite wydarzenie w Warszawie,Juwenalia Uniwersytetu Muzycznego i najcichsza impreza w stolicy, Silent Disco. Śledź uważnie! TUTAJ